MaxiCanal®

Kişiye Özel Progresif Cam
Bütün mesafelerde maksimum görüş açısı

MaxiCanal®, uzun süreli progresif gözlük kullanan değerli müşterilerimizin tecrübe ve beklentileri doğrultusunda, sürekli yenilenen teknolojileri gözeterek ürettirdiğimiz KİŞİYE ÖZEL PROGRESİF camlarımızdır.

Kişiye özel üretimi sayesinde her türlü kullanıcı beklentisine cevap verir.

Diğer Standart Progresif Camlara kıyasla, kullanıcısına sunduğu 140 derecelik uzak mesafe görüş imkanıyla yan alanlardaki ölü alanı en aza indirerek maksimum konfor sağlar. Bu özelliği sayesinde ilk Progressif kullanıcısı daha çabuk adapte olur.

Orta mesafe özel dizaynı ile bilgisayar kullanıcılarına ve genişletilmiş yakın alanı ile de uzun süreli okuyuculara rahatlık sağlar. İç ve dış AR kaplaması ile gözlerinizi yansımalardan koruyarak, daha net görüş kalitesi sunar. Sert kaplaması ile de çizilmelere karşı dayanıklıdır.

2008 yılında ülkemizde ve 2011 yılında Almanya'da marka adı ve endüstriyel tasarımıyla BUKET KOÇAK adına tescillenmiş ve korumaya alınmıştır.

Performans Tablosu

MaxiCanal®

UZAK GÖRÜŞ

ORTA GÖRÜŞ

YAKIN GÖRÜŞ

GÖRÜŞ NETLİĞİ

ARAÇ KULLANIMI VE YÜRÜYÜŞ

SU TUTMAZLIK

Standart

UZAK GÖRÜŞ

ORTA GÖRÜŞ

YAKIN GÖRÜŞ

GÖRÜŞ NETLİĞİ

ARAÇ KULLANIMI VE YÜRÜYÜŞ

SU TUTMAZLIK

MaxiCanal® Ürün Yelpazesi

Özelleştirilmiş YUMUŞAK GEÇİŞ DİZAYN'ı sayesinde uzak ve orta görüş mesafelerde standart Progresif Camlara göre maximum görüş, konfor ve hızlı adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır.
Standart 1.50 organik progresif camlara göre %30 daha incedir. Özelliştirilmiş YUMUŞAK GEÇİŞ DİZAYN'ı sayesinde uzak ve orta görüş mesafelerde standart Progresif Camlara göre maximum görüş, konfor ve hızlı adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdr. Aseferik özelliğinden dolayı gözlerin büyük/küçük görünmesi etkisini azaltır.
Standart 1.50 organik Progresif Camlara göre %40 daha incedir. Özelliştirilmiş YUMUŞAK GEÇİŞ DİZAYN'ı sayesinde uzak ve orta görüş mesafelerde standart Progresif Camlara göre maximum görüş, konfor ve hızlı adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Aseferik özelliğinden dolayı gözlerin büyük/küçük görünmesi etkisini azaltır.
Standart 1.50 organik Progresif Camlara göre %55 daha incedir. Özelliştirilmiş YUMUŞAK GEÇİŞ DİZAYN'ı sayesinde uzak ve orta görüş mesafelerde standart Progresif Camlara göre maximum görüş, konfor ve hızlı adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Aseferik özelliğinden dolayı gözlerin büyük/küçük görünmesi etkisini azaltır.
Standart 1.50 organik Progresif Camlara göre %65 daha incedir. Özelliştirilmiş YUMUŞAK GEÇİŞ DİZAYN'ı sayesinde uzak ve orta görüş mesafelerde standart Progresif Camlara göre maximum görüş, konfor ve hızlı adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Aseferik özelliğinden dolayı gözlerin büyük/küçük görünmesi etkisini azaltır.
Geliştirilmiş yeni organik trivex hammaddeden üretilen, kırılmaya karşı güçlendirilmiş progresif camlarımızdır. Özelleştirilmiş YUMUŞAK GEÇİŞ DİZAYN' ı sayesinde uzak ve orta görüş mesafelerinde standart Progresif Camlara göre maximum görüş, konfor ve hızlı adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Polikarbon camlara göre geçirgenlik indisi daha yüksektir.