MaxiUno®

FreeForm® Single Vision
Daha ince ve estetik tasarım

Kullanıcılarımızın talepleri ve memnuniyetleri doğrultusunda MaxiCanal® ve MaxiCanal®Plus'tan sonra aynı teknoloji altyapılarında TEK ODAK alanında da 2013 yılından itibaren MaxiUno® markasıyla hizmetinizdeyiz.

FreeForm teknoloji tabanlı asferik camlarımızdır. Bu teknoloji ile, kişiye özel değerler de (Verteks mesafesi, Pandoskopik açısı ve P.D.) dikkate alındığından MaxiUno®, Standart Camlara göre daha yüksek performans sağlayacaktır.

MaxiUno® Ürün Yelpazesi

Üstün görüş kalitesine sahiptir. Mineral camlara oranla % 55 daha hafiftir. Yüksek UV korumalıdır.
Standart organik (1.50) camlara göre %30 daha incedir. Asferik özelliğinden dolayı gözün küçük/büyük görünmesi etkisini azaltır. Yüksek UV korumalıdır.
Standart organik (1.50) camlara göre %40 daha incedir. Asferik özelliğinden dolayı gözün küçük/büyük görünmesi etkisini azaltır. Yüksek UV korumalıdır.
Standart organik (1.50) camlara göre %55 daha incedir. Asferik özelliğinden dolayı gözün küçük/büyük görünmesi etkisini azaltır. Yüksek UV korumalıdır.
Standart organik (1.50) camlara göre %65 daha incedir. Asferik özelliğinden dolayı gözün küçük/büyük görünmesi etkisini azaltır. Yüksek UV korumalıdır.
Kırılmaya karşı dayanıklı Trivex hammadseinden yapılmıştır. Gelişmiş asferik tasarımı ve 1.53 indisi sayesinde daha estetiktir.