MaxiCanal®Plus

FreeForm® Teknolojisi
Kişiye özel progresif dizayn

MaxiCanalPlus®, kullanıcının reçete bilgilerine maximum yakınlıkta, yüksek performanslı ARKA YÜZEY İŞLEME teknolojisi olan FREEFORM ile ürettirdiğimiz progresif camlarımızdır.

Camlar en hassas cihazlarla üretildiği için, kullanıcıya beklentilerinin ötesinde kullanım imkanı verir. İç ve dış yüzey AntiRefle kaplama özelliğinden dolayı gece araç sürüşünde maximum konfor sağlar.

Arttırılmış Kaplama Teknolojisi (7+7) özelliğinden dolayı kolay temizlenir ve ortam geçişlerinden daha az etkilenir.

Yüksek UV koruması sayesinde gözlerinize zararlı UV ışınlarına karşı kalkan görevi görür.

Güçlendirilmiş SERT KAPLAMA, çizilmelere karşı koruyucu kalkan görevi üstlenir.

Performans Tablosu

MaxiCanal®Plus

UZAK GÖRÜŞ

ORTA GÖRÜŞ

YAKIN GÖRÜŞ

GÖRÜŞ NETLİĞİ

ARAÇ KULLANIMI VE YÜRÜYÜŞ

SU TUTMAZLIK

Standart

UZAK GÖRÜŞ

ORTA GÖRÜŞ

YAKIN GÖRÜŞ

GÖRÜŞ NETLİĞİ

ARAÇ KULLANIMI VE YÜRÜYÜŞ

SU TUTMAZLIK

MaxiCanal®Plus Ürün Yelpazesi

FreeForm teknolojisi ile kullanım alanı, ihtiyaç ve alışkanlıkları doğrultusunda KİŞİYE ÖZEL üretilir. Özel dizaynı sayesinde uzak alanda en geniş görüş ve yakın alanda ise rahat adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır.
FreeForm teknolojisi ile kullanım alanı, ihtiyaç ve alışkanlıkları doğrultusunda KİŞİYE ÖZEL üretilir. Özel dizaynı sayesinde uzak alanda en geniş görüş ve yakın alanda ise rahat adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Standart 1.50 Organik Progresif camlara göre %30 daha incedir. Aseferik dizaynı ile gözün büyük/küçük görünmesi etkisini en aza indirger.
FreeForm teknolojisi ile kullanım alanı, ihtiyaç ve alışkanlıkları doğrultusunda KİŞİYE ÖZEL üretilir. Özel dizaynı sayesinde uzak alanda en geniş görüş ve yakın alanda ise rahat adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Standart 1.50 Organik Progresif camlara göre %40 daha incedir. Aseferik dizaynı ile gözün büyük/küçük görünmesi etkisini en aza indirger.
FreeForm teknolojisi ile kullanım alanı, ihtiyaç ve alışkanlıkları doğrultusunda KİŞİYE ÖZEL üretilir. Özel dizaynı sayesinde uzak alanda en geniş görüş ve yakın alanda ise rahat adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Standart 1.50 Organik Progresif camlara göre %55 daha incedir. Aseferik dizaynı ile gözün büyük/küçük görünmesi etkisini en aza indirger.
FreeForm teknolojisi ile kullanım alanı, ihtiyaç ve alışkanlıkları doğrultusunda KİŞİYE ÖZEL üretilir. Özel dizaynı sayesinde uzak alanda en geniş görüş ve yakın alanda ise rahat adaptasyon sağlar. Yüksek UV korumalıdır. Standart 1.50 Organik Progresif camlara göre %65 daha incedir. Aseferik dizaynı ile gözün büyük/küçük görünmesi etkisini en aza indirger.
FreeForm teknolojisi ile organik trivex hammadeden kullanım alanı, ihtiyaç ve alışkanlıkları doğrultusunda KİŞİYE ÖZEL üretilen kırılmaya karşı güçlendirilmiş progresif camlarımızdır. Özel dizaynı sayesinde uzak alanda en geniş görüş ve yakın alanda ise rahat adaptasyon sağlar. Polikarbon camlara göre geçirgenlik indisi daha yüksektir. Yüksek UV korumalıdır.